Výsledkové listiny

 Výsledková listina posledního vrku dne 21.10.2017

1.Ampapa Libor

2.Novák Václav

3.Stodola Vojtěch

4.Šmach Petr

5.Macháček Víta

6.Ampapa Vladimír

7.Kučera Petr

8.Jackwert Robert

9.Vybíral David

10.Dvořák

11.Lička Miroslav

12.Kučera Zdenek

13.Trnovský Jan

14.Jilich

15.Vyvadil Radek

16.Čech Jiří

17.Vejmělek Vojtěch

18.Lafendál Jiří

19.Kučerová Simona

20.Petrů Matěj

 

Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2016

závod 28. 5. 2016

 

 

 

Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2015

Fichtl day 3. 5. 2015 - Fichtl cup + enduro

I. závod - 6. 6. 2015

II. závod - 5. 9. 2015

Celkové výsledky

 

 

Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2014

I. závod - 28. 6. 2014

II. závod - 23. 8. 2014

III. závod - 28. 9. 2014


 

Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2013

I. závod - 11. 5. 2013
II. závod - 15. 6. 2013
III. závod - 13. 7. 2013
IV. závod - 21. 9. 2013
 

 Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2012

I. závod - 6. 5. 2012
II. závod - 16. 6. 2012
III. závod - 4. 8. 2012
IV. závod - 6. 10. 2012
  

Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2011

I. závod - 11. 6. 2011

II. závod - 9. 7. 2011

III. závod - 27. 8. 2011

IV. závod - 16. 10. 2011

 


 

Výsledky ze seriálu motokrosových závodů
O pohár města Telče 2010

II. závod - 13. 6. 2010

I. závod - 11. 7. 2010

III. závod - 15. 8. 2010

IV. závod - 9. 10. 2010

 


 

 

O pohár města Telče 2009

 

I. závod - 24. 5. 2009

II. závod - 19. 7. 2009

III. závod - 6. 9. 2009

IV. závod - 11.10. 2009

Celkové pořadí - konečné výsledky

 


 

Celkové výsledky ze seriálu motokrosových závodů
 

O pohár města Telče 2008

 

Třída 50 ccm
1. Stupka Martin, 2. Čermák Adam, 3. Pospíšil Matyáš, 4. Švec Dominik, 5. Nováček Stanislav

Třída 65 ccm
1. Plachý Patrik, 2. Vrtal Daniel, 3. Říha Jaroslav, 4. Kučera Petr, 5. Michal Lukáš

Třída 85 ccm
1. Pechek Vít, 2. Nejedlík Pavel, 3. Drahota Miroslav, 4. Šindler Bohumír, 5. Vlach Stanislav

Třída Pit Bike
1. Kaštan Ivo, 2. Stupka Petr, 3. Botík Lukáš, 4. Hořínek Jakub, 5. Coufal Filip

Třída Veterán
1. Ampapa Vladimír, 2. Vondrů Jan, 3. Antoňů Milan, 4. Zahradníček Roman, 5. Štolfa Jaroslav

Třída Hobby
1. Florián Miroslav, 2. Ampapa Libor, 3. Kříž Marek, 4. Svoboda Pavel, 5. Klimeš Tadeáš

Třída Bezlicenční
1. Laňková Barbora, 2. Mejstřík Josef, 3. Pavlíček Dušan, 4. Kříž Jan, 5. Čermáková Eva

Třída Open
1. Maleček Petr, 2. Novák Václav, 3. Týma Pavel, 4. Kuňkal Petr, 5. Stupka Jan