Klub K 175 Jawa , ČZ

Areál  motocyklových sportů   Dyjické mosty

Jawa, ČZ     175

Nová třída      JAWA – ČZ 175.

V letošním roce  pokračujeme v závodech  ( cestovních ) motocyklů  ČZ . JAWA 175  všech podob.

Podle zájmu, ze strany draků na těchto strojích to vypadá, že letos bude slušná účast. Pojede sa po trati vytyčené pro jawa 50 klasic.

Třída  je možno ještě  rozdělít  podle motzorů  na   hranaté motory  a  kulaté motory    JAWA a ČZ 175  ccm. Jedná se o původní cestovní motocykly , nebo přestavby.  Ale to podle účasti.  Omezení úprav motocyklu spočívá pouze  v tom, že  motor musí mít sériový válec a hlavu.  Rozteče svorníků  musí zůstat zachované. Motor nesmí mít  membránové  sání ( klapky ).

To je vše, ostatní záleží jen  na každém, s čím kdo přijede, co si  kdo postaví. Vítáme veterány v klasické podobě, ale i  motocykly v jakékoli  úpravě. Rám a pérováni - libovolné.

jede se o vavřínové věnce vítězů a  hodnotnmé ceny.

Případné sponzorské dary do cen pro vítěze   vítáme.

Vhodný doplněk   mezi závody pionýrů a velkými závody.

Nejbližší závod    Fichl  day   7.5.2016.  Trať bude vzorně připravena. Bufet jede už od  6.5. večer.

Možnost zakempovat  v depu den předem.

Případné dotazy   na    ampapav@seznam.cz

tel.-  602 753 220

Vladimír Ampapa

Tel.  602 753 220

Motoklub Telč

Závody   Jawa  50  v areálu  Dyjické Mosty  u Telče.

Po  delším rozhodování se podařilo najít  snad  vhodný termín pro první závody.

Neděle  8.5.2016
Presentace jezdů bude od  9,30 hod.   do  10,45 hodin.

První rozprava s jezdci  proběhne v 11.00 hodin.

Trenink rozdělen  na Speciál  ( 11.15- 11.30 ) a Klasik.(  11,40 do  11,55).

První rozjížďka  ve   12,30  hod.
Vyhlášení po odjetí všech rozjížděk.  Vyhlašuje se prvních pět jezdců každé kategorie ( poháry, věnce, věcné ceny).  Pojede se po speciálně vytyčených tratích.  Zejména  třída Klasik  bude vedena mimo tvrdé skoky, ale zato velmi příjemná pro svezení.  Samozřejmě bude  celá dráha vzorně upravena a vytyčena.

Kontrola strojů pro  závod   bude při přejimce na závod. Každý musí
přistavit svůj stroj  u přejímky. Jedná se především o kontrolu bezpečnostních prvků a  nebezpečných  částí strojů.

Součástí závodu bude také závod  motocyklů  domadělů  s obsahem  nad  50 ccm do obsahu 175 ccm.  Atraktivní záležitost. Závod  povede po trase  kategorie  Klasik.

Těšíme se   na Vaší účast  a  hezké závody.

Vladimír Ampapa  a Bohuslav Hort, čestný ředitel závodu

Adresa    : ampapav@seznam.cz

P.S.

Předejte prosím informaci ostatním  drakům. Ať se přijdou svézt po velmi hezké trati.

Krátké přihlášky  předem pomohou celé organizaci závodu.

Možnost kempování den předem.