O pohár města Telče 2010 - 09.10.2010

 

    Třída 50ccm Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 8 Němeček Pavel 50 50 50 50   200
2 183 Večeřa Filip 44 44 40  0   128
3 7 Kamiš Jan 0 0 44 44   88


    Třída 65ccm Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 14 Kučera Petr 44 44 47 42   177
2 5 Hadrava Jan 0 40 42 50   132
3 10 Lisová Aneta 40 0 45 42   127
4 15 Vrchlabský Alois 50 0 0 0   50
5 1 Zimmermann 0 50 0 0   50


    Třída 85ccm Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 29 Dolák Vlastimil 50 50 44 44   188
2 39 Plachý Patrik 44 44 35 50   173
3 151 Havránek Pavel 20 20 38 38   116
4 8 Fexa Tomáš 0 34 31 31   96
5 87 Pacovský Marek 0 0 34 38   72
6 15 Brož Jindřich 34 34 0 0   68
7 71 Ehlová Markéta 38 30 0 0   68
8 6 Kšír Martin 0 0 27 31   58
9 31 Hůla Dominik 0 0 50 0   50
10 12 Zámečník Pavel 0 0 27 0   27
11 61 Podzimek Tomáš 0 0 24 0   24
12 1 Ocelák David 0 0 11 0   11


    Třída Pit bike Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 62 Botík Lukáš 0(50) 0 0 0   0
2 34 Smejkal Petr 0(44) 0 0(50) 0   0
3 51 Hořínek Jakub 0(40) 0 0 0   0
4 610 Švec Josef 0(18) 0 0 0   0
5 26 Svoboda Petr 0 0 0(44) 0   0


 

    Třída Junior Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 222 Šindler Bohumír 42 36 50 0(50)   128
2 166 Tetour Standa 42 34 34 0   110
3 4 Pavlíček Dušan 50 28 0 0   78
4 266 Karban Ondřej 36 0 40 0(44)   76
5 46 Kubů Patrik 32 0 18 0   50
6 21 Holka Michal 0 47 0 0   47
7 23 Culka Miroslav 0 47 0 0   47
8 53 Dulovec Martin 0 0 44 0   44
9 217 Bednář Jan 0 36 0 0   36
10 9 Stejskal Jiří 0 29 0 0   29
11 78 Holý Zdeněk 0 29 0 0   29


    Třída Hobby Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 54 Kříž Jan 47 45 40 45   177
2 259 Hlásný Jakub 38 47 40 42   167
3 252 Pokorný Petr 32 38 47 47   164
4 99 Coufal Filip 38 33 34 0   105
5 125 Čermáková Eva 29 23 23 29   104
6 212 Svoboda Pavel 47 0 41 0   88
7 71 Šťáva Martin 19 23 25 0   67
8 49 Ševar Jaromír 23 20 21 0   64
9 771 Kovář Jiří 0 32 30 0   62
10 229 Kadlec Václav 22 29 0 0   51
11 72 Kubů Miroslav 25 0 24 0   49
12 706 Bílek Vojtěch 24 21 0 0   45
13 696 Bezzemek Jiří 0 0 0 36   36
14 4 Lovětínský David 0 0 0 32   32
15 723 Dvořák Jan 0 0 0 29   29
16 425 Kamiš Jaroslav 0 0 27 0   27
17 141 Novák Filip 24 0 0 0   24
18 138 Fortelný Dan 0 23 0 0   23
19 86 Benáček Jiří 0 22 0 0   22
20 256 Prchal Stanislav 18 0 0 0   18
21 22 Tuhý Miloslav 0 13 0 0   13


    Třída Veterán Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 7 Antoňů Ivan 42 45 42 50   179
2 12 Vondrů Jan 42 42 34 44   162
3 19 Suchan Rosťa 36 36 40 36   148
4 42 Vyvadil Radek 29 28 29 26   112
5 14 Kučera Zdeněk 32 0 29 31   92
6 3 Kratochvíl Libor 0 0 34 40   74
7 146 Brož Jindřich 29 30 0 0   59
8 96 Kudláček Josef 0 0 50 0   50
9 101 Novosad Ivo 50 0 0 0   50
10 450 Štěpánek Miroslav 0 47 0 0   47
11 64 Vrchota Jaroslav 0 32 0 0   32
12 66 Sochor František 0 0 0 31   31
13 54 Benáček Jiří 0 0 0 28   28
14 88 Sláma Zdeněk 0 0 26 0   26
15 40 Pazourek Jiří 0 0 0 24   24


    Třída Open Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8. 9.10.   Cel.body
1 161 Novák Václav 44 47 0(50) 0(50)   91
2 9 Kosmák David 50 25 0 0   75
3 49 Kolbl Petr 31 38 0(40) 0   69
4 25 Vorel Ondřej 34 13 0 0   47
5 12 Horský Stanislav 0 42 0 0   42
6 900 Pecina Jakub 38 0 0 0   38
7 23 Culka Miroslav 0 32 0 0   32
8 30 Ampapa Libor 31 0 0(44) 0   31
9 202 Štefl Jiří 20 0 0 0   20
10 217 Bodnář Jan 0 18 0 0   18
11 73 Vacek Martin 0 15 0(36) 0(44)   15
12 78 Týma Oldřich 0 14 0 0   14
13 771 Kovář Jiří 0 0 0 0(40)   0