O pohár města Telče 2010 - 15.08.2010

 

 

    Třída 50ccm Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10.   Cel.body
1 8 Němeček Pavel 50 50 50  50    200
2 183 Večeřa Filip 44 44 40  0    128
3 20 Švec Dominik 0 0 0  0    0
4 7 Kamiš Jan 0 0 44  44    88


 

    Třída 65ccm Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10   Cel.body
1 15 Vrchlabský Alois 50 0 0  0    50
2 14 Kučera Petr 44 44 47  42    177
3 10 Lisová Aneta 40 0 45  42    127
4 1 Zimmermann 0 50 0  0    50
5 5 Hadrava Jan 0 40 42  50    132


 

    Třída 85ccm Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10   Cel.body
1 29 Dolák Vlastimil 50 50 44  44   188
2 39 Plachý Patrik 44 44 35  50   173
3 151 Havránek Pavel 20 20 38  38   116
4 15 Brož Jindřich 34 34 0  0   68
5 71 Ehlová Markéta 38 30 0  0   68
6 8 Fexa Tomáš 0 34 31  31   96
7 31 Hula Dominik 0 0 50  0   50
8 87 Pacovský Marek 0 0 34  38   72
9 12 Zámečník Pavel 0 0 27  0   27
10 6 Kšír Martin 0 0 27  31   58
11 61 Podzimek Tomáš 0 0 24  0   24
12 1 Ocelák David 0 0 11  0   11


 

    Třída Pit bike Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10   Cel.body
1 62 Botík Lukáš 50 0 0  0    0
2 34 Smejkal Petr 44 0 50  0    0
3 51 Hořínek Jakub 40 0 0  0    0
4 610 Švec Josef 18 0 0  0    0
5 26 Sobotka Petr 0 0 44  0    0


 

    Třída Junior Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10   Cel.body
1 222 Šindler Bohumír 42 36 50  50   178
2 166 Tetour Standa 42 34 34  0   110
3 4 Pavlíček Dušan 50 28 0  0   78
4 266 Karban Ondřej 36 0 40  44   120
5 46 Kubů Patrik 32 0 18  0   50
6 23 Culka Miroslav 0 47 0  0   47
7 21 Holka Michal 0 47 0  0   47
8 53 Dulovec Martin 0 0 44  0   44
9 217 Bednář Jan 0 36 0  0   36
10 9 Stejskal Jiří 0 29 0  0   29
11 78 Holý Zdeněk 0 29 0  0   29


 

    Třída Hobby Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10   Cel.body
1 54 Kříž Jan 47 45 40  45   177
2 259 Hlásný Jakub 38 47 40  42   167
3 252 Pokorný Petr 32 38 47  47   164
4 99 Coufal Filip 38 33 34  0   105
5 212 Svoboda Pavel 47 0 41  0   88
6 125 Čermáková Eva 29 23 23  29   104
7 71 Šťáva Martin 19 23 25  0   67
8 49 Ševar Jaromír 23 20 21  0   64
9 771 Kovář Jiří 0 32 30  0   62
10 229 Kadlec Václav 22 29 0  0   51
11 72 Kubů Miroslav 25 0 24  0   49
12 706 Bílek Vojtěch 24 21 0  0   45
13 425 Kamiš Jarosav 0 0 27  0   27
14 141 Novák Filip 24 0 0  0   24
15 138 Fortelný Dan 0 23 0  0   23
16 86 Benáček Jiří 0 22 0  0   22
17 256 Prchal Stanislav 18 0 0  0   18
18 22 Tuhý Miloslav 0 13 0  0   13


 

    Třída Veterán Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10.   Cel.body
1 7 Antoňů Ivan 42 45 42  50   179
2 12 Vondrů Jan 42 42 34 44   162
3 19 Suchan Rosťa 36 36 40 36   148
4 42 Vyvadil Radek 29 28 29  26   112
5 14 Kučera Zdeněk 32 0 29  31   92
6 146 Brož Jindřich 29 30 0  0   59
7 101 Novosad Ivo 50 0 0  0   50
8 96 Kudláček Josef 0 0 50  0   50
9 450 Štěpánek Miroslav 0 47 0  0   47
10 3 Kratochvil Libor 0 0 34  40   74
11 64 Vrchota Jaroslav 0 32 0  0   32
12 88 Sláma Zdeněk 0 0 26  0   26


 

    Třída Open Datum    
Pořadí Start.číslo   13.6. 11.7. 15.8.  9.10.   Cel.body
1 161 Novák Václav 44 47 50  50   191
2 49 Kolbl Petr 29 38 40  0   109
3 9 Kosmák David 50 25 0  0   75
4 30 Ampapa Libor 31 0 44  0   75
5 73 Vacek Martin 0 15 36  44   95
6 25 Vorel Ondřej 34 13 0  0   47
7 12 Horský Stanislav 0 42 0  0   42
8 900 Pecina Jakub 38 0 0  0   38
9 23 Culka Miroslav 0 32 0  0   32
10 202 Štefl Jiří 20 0 0  0   20
11 217 Bednář Jan 0 18 0  0   18
12 78 Týma Oldřich 0 14 0  0   14